Zarząd Główny Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP

Zarząd Główny Związku Emerytów
i Rencistów Pożarnictwa RP

Wycieczka emerytów statkiem po Odrze

Zarząd Koła nr 5 ZEiRP RP w Krapkowicach woj. opolskie zorganizował w dniu 2 lipca 2023r.  rejs statkiem wycieczkowym po Odrze na trasie Krapkowice – Opole dla emerytów i rencistów pożarnictwa i ich wnuków z woj. Opolskiego.

Ten 27,5 km odcinek rzeki statek przepłynął w czasie 4 godz. 15 min dzięki czemu można było podziwiać krajobrazy i to ze środka rzeki .

         Organizatorzy zapewnili wszystkim m.in. poczęstunek a dzieciom dodatkowo wiele atrakcji realizowanych przez profesjonalnie wynajęte animatorki. Po przybyciu do Opola organizator zapewnił dodatkową atrakcje dla uczestników wycieczki jakim był przejazd zabytkowym autokarem na trasie Opole – Krapkowice. Po przybyciu do portu jachtowego w Krapkowicach uczestnicy wycieczki podziękowali Prezesowi Józefowi Brzozowskiemu za możliwość przeżycia wielu nie zapomnianych chwil.

         Zorganizowanie wycieczki było możliwe dzięki wsparciu Powiatu Krapkowickiego, z którego Koło otrzymało 4.000 zł na sfinansowanie zadania publicznego „Integracja wewnątrz i międzypokoleniowa Koło nr 5 ZEiRP RP w Krapkowicach”

         Krapkowiccy emeryci bardzo dziękują Starostwu Powiatowemu w Krapkowicach za kolejne wsparcie finansowe ich działalności statutowej.

K.G.